Hud & Hår – Tips & Rabatter

av Åse
Artikeln innehåller reklamlänkar

Hej på er och hoppas ni har en fin fredag.
Om ni inte är trötta på rabatter än så kommer lite tips till er här!

NordicFeel Black Friday med upp till 40%!
Klicka in er HÄR

Dermalogica återvänder jag alltid till, paketerbjudande på dagkräm och rengöringsgelé HÄR

K18 är ett märke som min äldsta dotter är besatt av och som hon gett i present till sina systrar. Håroljan ska vara helt fantastiskt så det ska jag köpa.
Jag fick tips om hårmasken som är en ”leave-in” mask som återställer, intensiva behandling reparerar, stärker och förbättrar hårets elasticitet på 4 minuter, samtidigt som håret blir mjukare och lättare att kamma. HÄR finns den.

Favorit i sminkväskan är Natural Glow Fluid Foundation SPF20 är en lätt täckande foundation med byggbar täckning för en naturlig look och lystergivande finish.
På rabatt HÄR

Världens bästa BUS spray är på bra pris HÄR
Denna kan jag inte leva utan.

 

 

Gillar ni inlägget, klicka gärna på hjärtat under inlägget och dela gärna ♥ Tack!

 

Annons för TrendRehab
IR_KAMPANJ - tom 31/3!
Min kod 56KILO ger 20% rabattALLT. Just nu nedsatta priser på IR produkter vilket innebär hela 26% rabatt och uppåt.
Fantastiskt för viktminskning, värk och lymfan. (läs mer HÄR)
TrendRehab

Tack för att du lämnar en kommentar, det betyder så mycket!

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig om hur din kommentarsdata bearbetas.